Znajomosc mysql

Kiedy zaczynamy pracę z enova system, zawsze posiadamy obecnie o nim każde informacje i wyrobione zdanie. Ale kiedy wtedy bywa z wszystkim kolejnym badaniem, mamy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, jak na ślepo staramy się dotrzeć do celu, błądząc w zakamarkach struktury, o której nie mamy pojęcia. Spotykamy w jeszcze nowe pułapki i zakładamy się w małe i ślepe zaułki.

Zbieranie wiedzy Kiedy dość się porozbijamy na ślepo i tworzymy rozpoznawać zagrożenia, mamy na okres świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników lub różnego przewodnictwa. Zbieramy wiedzę i krok po kroku, staramy się zaczynać ją w utrzymanie. Bardzo silny etap. Poruszamy się utartymi ścieżkami, razem z opisanymi wzorami. Pasmo niedokonujących się sukcesów. Ciągle pozyskujemy nową wiedzę a od momentu do czasu jest próba zastosowania jej. Zaliczamy wpadki i znowu trzeba wrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość dobrze w pogoni za informacją. Powtarzamy szczególnie też jedyne błędy, zdobywamy doświadczenia oraz przeskakujemy na następujący etap. Przez ciągłe powtarzanie wpadamy w sprawność i osiągamy nieświadomej umiejętności. Wszystko w ostatnim sezonie idzie gdy po maśle. Nasza świadomość jest jeszcze wyższa. Nie boimy się poważnych wyzwań. Bywa, że i dobrą radą możemy służyć maluczkim. Taka wiara w nas żyje. Ale są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga dotychczas nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla konkretnej umiejętności. Umiejętności w wysokiej postaci. Sztuk i pewności absolutnej. Tak przebiegają wszystkie procesy poznawcze niepowiązane z naszymi predyspozycjami. Procesy, jakich nie zobowiązuje się z żadną dziedziną.

Poznawanie struktur systemu Tak też się dzieje z systemem. Jak wszą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca ciekawe a te zwykłe też. Oraz jako od jakiegoś narzędzia nabawić się "odcisków". Plusem jest zapewne to, że możemy oczekiwać na wsparcie zespołu technicznego. Użyteczność systemu potwierdzana jest stale nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich powiedzeń jak "rewolucja". Cokolwiek liczą na nauce, dowiemy się, biorąc system w bycie także próbując go, aż do uzyskania mistrzostwa.