Program ksiegowy dla zwiazkow zawodowych

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, postępujące w miejscu Windows, są bardzo proste oraz ich obsługa intuicyjna. Istnieje zawsze zawsze grupa klientów, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli zaczynać się tabulatorem. Są także firmy czy przedsiębiorcy, którzy nie chcą inwestować w obecne komputery. Dla nich tylko stworzono program Comarch Klasyka, jaki oferuje wszystkie innowacyjne rozwiązania także szansy w dawnej formie graficznej.

Comarch klasyka istnieje w cali funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania marek na księgowości uproszczonej i pełnej. Pozwoli na wykonywanie pełnej gospodarki magazynowej, wspólnie z rejestracją operacji handlowych, zarówno w walutach obcych. W ramach aplikacji prosta jest każda liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży oraz zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw towarów. Ma zaimplementowaną bazę banków, którą można wykorzystać do produkcji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Kolejnym punktem pomysłu jest moduł Płace. Przynosi on ofertę prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy rynek i dodawania zarobków. Bogata w nim dostrzegać nieobecności i urlopy pracowników. Element ten idzie także na tworzenie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a także generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla ludzi klientów producent przygotował specjalną propozycję migracji do ważnych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Pewno to istnieć ogromnie dobra propozycja, zważywszy na fakt, że aktualizacja może skupiać się z 40% rabatem, i najnowsza możliwość aplikacji została zaplanowana w oparciu o najnowocześniejsze technologie, uwzględnia i planowane nowości w przepisach, które z bogatych powodów mogą po prostu nie dojść do wersji klasycznej.