Panel dotykowy jak dziala

GASTRO POS jest programem, który idzie na mocną i intuicyjną sprzedaż, opracowaną w mało ruchach poprzez ekran dotykowy. Jak dużo modny sposób na rynku gastronomicznym bawi się dużym znaczeniem wiodących szefów restauracji. Jego intuicyjna obsługa uczestniczy w praktyce kelnerom oraz tym tymże ułatwia szkolenie nowych pracowników.

Dzięki bardzo popularnej, intuicyjnej obsłudze nie potrzebuje pięknych i długich szkoleń, i niezwykle praktyczna metoda użytkowania za pomocą ekranu dotykowego, powiązana z dużą paletą funkcji, bardzo dobrze sprawdzi się w nie wyłącznie w małym, pojedynczym lokalu, a również w budowie gastronomicznej.

Indywidualne dobranie funkcji Dzięki bardzo dużo funkcjom oraz modułom GASTRO POS stanowi wysoce podatnym systemem, jaki zdobędziemy na placu. W relacji od profilu lokalu, albo istnieje wtedy bar, pub, a nawet restauracja, możesz dopasować oraz spersonalizować opcje, jakie będą najdogodniejsze dla Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo Logowanie się swoich ludzi do programu poprzez wprowadzenie niepowtarzalnego kodu, odcisk palca lub zbyt pomocą karty magnetycznej umożliwia pełny monitoring zarówno jego czasu rzeczy kiedy i zysku jaki tworzy. W zależności od stanowiska, można również ustalić widok opcji tak, by stanowił on dobrany do uprawnień danej osoby, np. kelner widzi jedynie sprzedaż, manager widzi sprzedaż oraz wystawianie faktur, pracodawca ma dojazd do każdych możliwości. GASTRO POS pozwala ograniczyć straty lokalu oraz zwiększyć zyski. Program pos gastro ułatwia i obsługę rozliczeń w gastronomii.

Zalety programu:

obsługa przez ekran dotykowy, wykonując kilka kliknięć; dopasowanie ekranu do swoich potrzeb; kontrola rachunków oraz zamówień; przejrzysto zaprojektowany ekran bonowania; obrazowa prezentacja sali; rozliczenia kelnera w wszystkim elemencie; zapisywanie czasu pracy; brak trudności w modyfikowaniu potraw; współpraca z kuchnią; sprawdzanie zamówień i rachunków; elastyczne kształtowanie cen; kontrola ustalanych rabatów; zgodność z planami hotelowymi i akcesoriami do ćwiczeń specjalnych.