Krajalnica heristal

Krajalnica maga 612p to pewne urządzenie do cięcia wszelkiego typu żywności. Nadaje się także do robienia produktów miękkich jak niektóre warzywa kiedy i do ostrych jak sery. Dobre środki i precyzyjne wykonanie zapewnia dużą i bezproblemową eksploatację. Konstrukcja maszyny kupi na jedzenie jej w prostoty i dokonanie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest automatyczna i prosta, dzięki czemu drugi gość może stać szybko wdrożony w drugie obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

http://bg.healthymode.eu/mibiomi-patches-razryazva-udoben-i-efektiven-nachin-da-otslabnete/

Krajalnica dostarczana stanowi w dwóch grupach. Wersja standardowa wyposażona jest w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy problemach z napięciem zasilającym w budów. Krajalnica maga jest zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w urządzeniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki owemu nie jest dodatkowe jego zawarcie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są ciężkie i dodatkowe do przygotowania w niedługim okresie. Wystarczy po wyjściu pracy dokładnie oczyścić urządzenie z reszt produktów jak tłuszcz czy okruchy. Wszystkie tematy jak taca, pokrywa noża można łatwo zdemontować zaś nie ma konieczności używania żadnych urządzeń do ostatniego. Krajalnica sprawdzi się również w mniejszych biznesach kiedy również małych zakładach, gdzie przerób towarów jest na przeciętnym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to około 4500 złotych brutto. Do krajalnicy proste są też części zamienne w niskich cenach. Urządzenie prezentuje się z wielu czynników, jakie mogą zostać zamienione w sukcesie zniszczenia lub awarii. Zmniejszy to długofalowe koszty eksploatacji modelu.